שירות לקוחות

לקביעת פגישה

Spread the love

ברוכים הבאים לאתר שלנו.

חשוב לנו להגביר את הנגישות והשימושיות של האתר שלנו לכולם, במיוחד לאנשים עם מגבלות. נושא הנגישות הוא ערך חשוב לנו, ואנו שואפים להיות נגישים לכמה שיותר משתמשים. באמצעות ממשק נגישות מתקדם, אנו מאפשרים למשתמשים להתאים את האתר לצרכיהם ולעבוד איתו בצורה נוחה ויעילה.

תאימות דפדפנים ומערכות הפעלה: אתרנו נתמך בדפדפנים הנפוצים ביותר, כולל גרסאות שנתמכות מאחורה, ומתאים למערכות ההפעלה השונות.

התאמות כלליות בממשק: כפתור הנגישות מאפשר לכם להפעיל נגישות בסיסית, לנווט באמצעות המקלדת, להתאים לקוראי מסך, לדלג לתוכן המרכזי, לחפש ביטויים, לשנות את מיקום הממשק, לשנות את גודל הממשק.

התאמות טקסט ותוכן: ממשק הנגישות מאפשר לכם לשנות את גדלי הגופן, להחליף את הגופן בגופן קריא, להדגיש קישורים וכותרות, לבחור בפונט קריא.

התאמות צבעים ותצוגה: באמצעות ממשק הנגישות, אתם יכולים להציג תיאורי תמונות, להתאים לקוראי מסך, לבחור בניגודיות כהה או בהירה, לשנות את צבע האתר לאפור, לבחור בצבעים מנוגדים, ולעצור אנימציות ותנועה.

התאמות ניווט והתמצאות: אנו מאפשרים הדגשת מעבר עכבר, הגדלה והקטנת תצוגת האתר, הדפסה נגישה, מצב קריאה.

אנו ממשיכים לשפר את ממשק הנגישות כדי להקל על השימוש באתר ולשדרג את חווית הגלישה שלכם. אם אתם נתקלים בבעיה או שיש לכם הערות, תקלות, או הצעות לשיפור, אנא צרו איתנו קשר בכתובת הדוא"לarbel.kitchens.il@gmail.com. אנחנו מעריכים את המשוב שלכם ונשמח לעזור.

תודה שאתם משתמשים באתר שלנו, צוות ארבל

דילוג לתוכן